Gemi boşaltma işlerinde kullanıldığı gibi gemi boşaltma işlerinde de vinç kullanılmaktadır. Gemilere yüklenmesi gereken yükler de yine konteynerler içinde oldukça ağır yüklerdir. Her biri tonlarca ağırlıkta olabilen bu konteynerlerin içinde yerine göre kuru yük olabilirken yerine göre de sıvı yükler olabilmektedir.  Dikkatli boşaltma işlemi yapılmadığı taktirde konteynerlerin vinçlerden koparak düşmesi mümkün olabilmektedir. Bu düşme sırasında yaşanacak mal kayıplarının yanı sıra can kayıplarının olması da muhtemel olabilmektedir. Bu nedenle hem boşaltma işinde kullanılan vinçlerin çok dayanıklı ve yüklenen yükleri taşıyabilecek kapasitede olması gerekir hem de bu vinçleri kullanan kişilerin işlerinde uzman kişilerin olması. Eğer bu konularda gerekenler yapılarak ideal vinç tercih edilmediği ve uzman sürücü ve kullanıcılara vinçler teslim edilmediği taktirde meydana gelecek kazaların boyutu tahmin bile edilemeyebilir.

 Kıbrıs Gemi Boşaltma

Kıbrıs gemi boşaltma firması olarak çalışan firma, sahibi olduğu vinçlerin kalitesi ile güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Bir vinç firmasında kaliteden bahsedecek olursak eğer kalite kriterleri arasında vinçlerin kapasitesi, markaları ve tonajlarını mutlaka saymamız gerekmektedir. Cinsa Shipping firmasının sahibi olduğu vinçler, vinç piyasasında bulunan en büyük vinçlerdendir.

 Kıbrıs Gemi Boşaltma Firmasının Vinçlerinin Özellikleri Nelerdir?

40 metre uzunlukta olan vinç kaldıraç mesafesine 15 metrelik pergel mesafesi de eklenince ortaya devasa bir alanda her yöne hareket edebilen bir canavarın çıktığını söyleyebiliriz.

Terex PPM 600 marka iki adet vinç ile grove 4070 marka ve seri model bir adet vinçle Kıbrıs gemi boşaltma şirketi olarak hizmet veren firmanın vinçlerinde çalışan şoförlerin sertifikalı, gerekli olan ehliyete sahip çalışanlar olduğunu belirtmemiz gerekir. Alanında tecrübeli ve gemi boşaltma konusunda gerekli tüm hassasiyete sahip bu çalışanlarla gemilerinizi güven içinde ve kolaylıkla yükleyebileceksiniz.

Kıbrıs gemi boşaltma firmasından vinç kiralamak için firmanın internet sitesini incelebilirsiniz. İletişim numaralarından firmayı arayarak çalışanlarıyla görüşebilir ve hizmet detayları hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. Kıbrıs gemi boşaltma firması vinçleri ücretli olarak kiraya veren bir firma olup kiralama işlerinde sözleşmeye dayalı olarak hareket etmektedir.