Yük taşıma amacıyla faaliyet gösteren nakliye ve lojistik firmaları ile inşaat firmalarının özellikle ihtiyaç duydukları vinçler ortaya koydukları performans sayesinde taşımacılık sektörünün bel kemiğini oluşturmaktadır.

Paletli veya konteyner olarak yapılmış ve paketlenmiş olan çok ağır yüklerin sahip olduğu tonajlarda yükleri kaldırabilen vinçler piyasada fazla bulunmamaktadır.

Yüksek tonajlarda ağırlıkları rahatlıkla kaldırabilecek büyüklükte vinçlerin bulunduğu firmalar ise parmakla sayılabilecek kadar azdır. Mağusa vinç şirketi ender bulunan vinçleri himaye eden ve sektör temsilcilerine kiralayarak kullanımlarına sunan bir firmadır.

Mağusa Vinç Şirketinde Bulunan Vinçler

Mağusa vinç şirketinin himayesinde halen daha üç farklı markaya ait yüksek tonajlı vinçler bulunmaktadır. Hem kendi ağırlıklarıyla hem de üzerinde bulundukları araçları ağırlarıyla yüksek bir ağırlığa ulaşan vinçler bu ağırlıklarının verdiği avantajla çok uzun mesafelere kadar olan yüksekliklerde aşırı derecede ağır yükleri başarılı bir şekilde kaldırabilmektedirler.

Herhangi ağır bir yükü bulunduğu yerden alarak 40 metreye kadar yüksek olan binaların en üst katlarına kadar rahatça çıkartan vinçler, binaların en üst katlarından alacakları motorlu ağır vasıtaları bile rahatlıkla yere indirebilecek güçte ve ağırlıkta vinçlerdir.

Tereks Marka Kiralık Vinç

Mağusa vinç şirketinde bulunan ve 50 ton yük kaldırma kapasitesine sahip olan tereks marka kiralık vinçler, 40 metreye ulaşan vinç uzunluğu ile adeta altından kalkamayacağı yükün olmadığını söylüyor. Mercedes motora sahip tereks marka vinç 15 metreye ulaşan pergel uzunluğu ile geniş bir alanda hareket kabiliyetine sahiptir.

Grove Marka Vinç

Grove marka vinç, alanında en iyi vinçlerden birisidir. Sahip olduğu 70 ton kaldırma özelliği sayesinde özellikle ağır konteyner taşımacılığında ve yüksek binalara ağır inşaat malzemelerinin toplu halde çıkartılmasında tercih edilebilir. Kendi ağırlığı ve yüksek kalitedeki güçlü motoruyla bastığı yere sağlam basan bir vinç olan grove marka vinç mağusa vinç şirketi himayesinde kiralanmaktadır.

Her iki markada bulunan vinçleri kiralayarak inanılmaz ağırlıktaki yükleri büyük bir başarı ile çok kısa sürelerde taşıyabilirsiniz. Güç, dayanıklılık ve kalitenin uygun fiyat tarifeleri ile harmanlanarak müşterilere tek potada sunulduğu mağusa vinç kiralama hizmetleri farklı iletişim kanalları kullanılarak kiralanabilmektedir.