Kıbrıs’ta hizmet vermekte olan işyerimiz hizmet anlayışı donanımı bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektördeki rakiplerinden farkını fark ettirmektedir. Temel baz olarak aldığımız üstün hizmet anlayışımız son model ve teknolojik araçlarımızla ve en kısa sürede mükemmellik anlayışımız çerçevesinde müşterilerin işlemleri seri ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Temel erek aldığımız bu kıstasımız; kalite anlayışımızda süreklilik arz ederek önce Kıbrıs daha sonra da dünyada kalıcı ve bilinen marka olmak önde gelen hedeflerimizin başında gelmektedir. Yönetim felsefemiz olarak Kıbrıs vinç kiralama toplumumuz ve genel manada ülkemiz açısından refahı bir görev takdim etmekte ve bu anlayışla şekillendirmektedir.

 Hangi işlemleri Gerçekleştirmekteyiz

Her nevi boşaltma, yükleme, makinaların nakliye işlemi, konteyner transferi, çok ağır tonajları nakil gibi pek çok işlemi kolayca en seri bir şekilde güler yüzlü bir şekilde neticelendirmekteyiz. Profesyonel ve her yönden donanımlı Kıbrıs vinç kiralama ilkesel olarak baz aldığımız ekonomik fiyat politikamız sayesinde de tüm birimlere en uygun şekilde hizmet vermek temel prensibimizdir.

 Araç ve Filo Çeşitliliğimiz

Sektörel olarak liderliği ve en iyi hizmetin peşinde olan firmamız envanterinde bulunan son model araç ve teçhizatlar barındırmaktadır. BU vesileyle Kıbrıs vinç kiralama olarak; bu çeşitliliğimizden bazılarını sayacak olursak bunlar; sepetli kiralık platform, makaslı kiralık platform, mobil vinç, kiralık sepetli; kamyonlu vinç, araç üstü vinç, hiyap vinç, vinçle kurtarma nakliye taşıma, denizde tekne ile yat taşıma işleri, hizmetlerimizin sadece bir kaçını oluşturmaktadır. Çok geniş portföy ağımız ve en iyisi olma gayesi ile hareket eden firmamız görsellik ve kalite anlayışımızı çerçevesinde mükemmeliyeti hedeflemektedir.

 Müşteriye Bakış Açımız

Müşteri olgusu baş tacı edimimizden kaynaklı olarak onların mutluluğunuz temel baz aldığımızdan bu da empati anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Sürekli ve iyisini arayışı içerisinde olmamız; bizi mükemmeliyete bir adım daha yaklaştırmaktadır. En iyisi olmanın sadece sözden ibaret olmadığı ve bunu araç-gereç çalışan startup ile gerçekleştirme gayretindeyiz. Temelinde insan odaklı yaklaşımımızın da bundaki etkisi yadsınamayacak nitelikte ve ölçektedir.

Hedeflerimiz Nelerdir?

Şirketimizin gelişimini köklü bir şekilde sürdürerek dünya çapında tanınır hale gelmesi; sunduğumuz her nevi ve çeşitli hizmetlerimizle öncü rol oynamak; müşteri ve çalışanlarımızla el ele vererek başarı ve memnuniyeti artırmak temel hedeflerimizin başında gelmektedir.