Gemi boşaltma işlerinde özellikle tercih edilen vinçler, taşıyabilecekleri ağırlıklar ile de ağır yük taşıyabilen vinçler arasında olmak zorundadırlar. Çünkü gemilerde bulunan yükler konteynerlerde yüklenmiş olmakla birlikte aynı zamanda oldukça da ağır olan yüklerdir.

Belirli bir sistemle yüklenmek zorunda olan bu konteynerlerin yüklenmesi kadar boşaltılması da uygun vinçlerle gerekli teknik bilgiler ışığında uygun yöntemlerle yapılmak zorundadırlar. Aksi taktirde büyük felaketlerle sonuçlanabilecek gemi kazalarının yaşanması kaçınılmaz olmaktadır.

Mağusa Gemi Boşaltma Şirketi

Yük indir bindir işlerinde vinç ihtiyacı duyan önemli sektörler arasında denizyolu taşımacılığı da bulunmaktadır. Denizyolu ile yapılan yük taşımacılığında kullanılan küçük veya büyük boyutlardaki tanker ve yük gemilerinden yük alabilmek için yeterli uzunlukta olması gereken vinçler, pergel uzunlukları ile de yeterli döngüsel hareketleri yapabilecek kabiliyette olmak zorundalar.

Yeterli hareket kabiliyetine sahip olmayan vinçlerin gemilerden alacakları yükleri uygun şekilde alarak belirlenmiş alana indirmeleri mümkün olmayacaktır.

Mağusa gemi boşaltma şirketi tarafından hizmete sunulmuş ve kiralama usulü ile müşterilerinin yük taşıma işlerinde kullanılabilen vinçler gemi taşımacılığında da en uygun özelliklere sahip vinçlerdir. Mağusa gemi boşaltma vinçleri 40 metreye kadar olan vinç uzunluğuna sahiptirler.

Vinç uzunlukları sayesinde gemilerin bir ucundan diğer ucuna kadar ne kadar yük varsa hepsini bulunduğu yerden kolayca kaldırarak belirlenmiş alanlara bırakabilen Mağusa gemi boşaltma vinçleri tüm teknik alt yapı ve donanımla yük indir bindir işlerini en iyi şekilde yapacak kapasitede üretilmiş vinçlerdir.

Mağusa gemi boşaltma vinçleri uygun pergel uzunlukları sayesinde geniş açıda hareket edebilmekte ve kaldırdığı yükleri etrafında dönerek istenilen yere kolayca indirebilmektedir.

Mağusa Gemi Boşaltma Vinçleri Nasıl Kiralanır?

Mağusa gemi boşaltma vinçlerini kiralamak için şirket ile irtibata geçmek ve hizmet detayları hakkında bilgi almanız gerekmektedir. Geniş ve kapsamlı bir prosedür uygulanarak kiralanabilen gemi boşaltma vinçlerinin kiralanması için ödenmesi gereken ücretler hakkında da firmayla ayrıca görüşmeniz ve sözleşme yapmanız gerekmektedir.

Mağusa’da verilen vinç kiralama hizmetlerinin en belirgin adresi olan Cinsa Shipping LTD Şti. sertifikalı ve deneyimli vinç sürücüleriyle birlikte yük taşımacılığında sizlere yardımcı olmak için beklemektedir.