Dört tekerlekli araçlar üzerinde bulunan vinçleri sadece bir vinçten ibaret görmek doğru değildir. Vinçlerin bağlı bulunduğu araçların maliyeti düşünülecek olursa ortaya çıkan fiyatın ne kadar yüksek olacağı anlaşılıyor.

Bu nedenle birçok sektörde ihtiyaç duyulabilen vinçlerin kiralanması alınmasından daha çok tercih edilen bir alım şeklidir. Ağır maliyetlere katlanarak hem vincin hem de vincin istihdamını sağlamaktansa ikisini de kiralamak en doğru alım yöntemidir.

Halen daha piyasada bu konuda hizmet veren en kaliteli firmalardan birisi Cinsa Shipping LTD. Şirketidir. Firma bünyesindeki vinçlerle yukarıda bahsettiğimiz maliyetlerden müşterilerini kurtararak tüm nakliye ve yük indir bindir işlerinde tüm sektörlerin önemli bir ihtiyacını kiralama yoluyla karşılamaktadır.

Cinsa Shiping LTD Şti’nin Vinçleri

Mağusa vinç kiralama şirketi olarak da bilenen Cinsa Shipping Ltd Şti’nin hizmete sunduğu vinçler, iş dünyasının önemli bir ihtiyacını karışılıyorlar. Yükleme ve bir alandan başka bir alana ağır yüklerin sevk edilmesi amacıyla kullanılan vinçler, boyutları, ağırlıkları ve maliyetleri nedeniyle herkesin sahip olabileceği türde makineler değillerdir. Bu nedenle de kiralama şirketlerinden kiralanarak kullanılmaları daha doğru bir tercih olmaktadır.

Mağusa Vinç Kiralama İle Gereksiz Masraflardan Kurtulabilirsiniz

Mağusa vinç kiralama şirketi sayesinde vinçlerin satın alınması için gerekli ağır maliyetlere katlanmaktan kurtulmuş olunmaktadır hem de bu araçların barınma, bakım ve onarım giderlerine katlanılmamış olunmaktadır.

Ayrıca vinç kullanımında teknik bilgiye sahip gerekli eğitime sahip sertifikalı ve ehliyetli kullanıcıların istihdam edilmesi de birçok firma için ağır bir yük olabilmektedir.

Özellikle götürü usulü ile çalışan inşaat firmalarının bu tür araçları himaye etmeleri ve satın almaları neredeyse imkansızdır. İnşaat şirketlerinin inşaat malzemelerini yüksek katlara çıkartmada en elverişli kaldıraç görevini yapan vinçlerin inşaat işlerinde kullanılması zorunludur.

Bu zorunluluğu kiralama yoluyla engel olmaktan kaldıran inşaat firmaları vinçlerin ağır maliyetlerine katlanmamak için kiralama yolunu tercih etmektedirler.

Mağusa vinç kiralama şirketi sayesinde farklı tonajlarda yük kaldırma özelliğine sahip vinçlerle ihtiyaç duyduğunuz alanda her türlü yük kaldırma işinizi kolayca çözebilirsiniz. Firmanın internet sitesinden detaylı bilgi alabilir ve firma bünyesindeki vinçlerin özelliklerini kolayca inceleyebilirsiniz.